Поліція штрафує самогонників

Поліція штрафує самогонників

За виготовлення самогону, зберігання, а також його збут, державою передбачено адміністративну відповідальність — накладення штрафів від трьох до десяти, від 100 до 500 та від 500 до 2000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (17 грн).

Як розповів газеті “RIA-Козятин” т. в. о. начальника Козятинського відділення поліції майор поліції В'ячеслав Сушко, сектор превенції Козятинського відділення поліції протягом травня 2017 року провів чотири профілактичні рейди по виявленню “самогонщиків”. Окрім міста, поліція побувала в Глухівцях, Миколаївці та селі Козятині

— Виявлено 17 фактів за ознаками правопорушень, передбачених ст.176 КУпАП (виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення), — каже В'ячеслав Вікторович. — А це штраф від трьох до десяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Також зафіксовано 19 фактів, передбачених ст. 177 КУпАП (придбання самогону та інших міцних спиртних напоїв домашнього виявлення). За це відповідальність у вигляді накладення штрафу - від одного до п’яти неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Через нашу газету поліція звертається з проханням до населення – інформувати працівників поліції про місця виготовлення самогону, оскільки саме пияцтво найчастіше і провокує людей на скоєння злочинів.

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
Козятинець на «Lanos» збив пішохода Козятинець на «Lanos» збив пішохода
Козятинській СБУ з бюджету дали 300 тисяч?! Козятинській СБУ з бюджету дали 300 тисяч?! Ці сміливі роботи не щадять нікого Ці сміливі роботи не щадять нікого Матері Матері Влада оголосила війну ФОПам Влада оголосила війну ФОПам
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up