Пологи після реформи. За що треба платити?

Пологи після реформи. За що треба платити?
Нещодавно в пологовому відділенні зробили сучасний ремонт

Медреформа. З 1 квітня держава виділила близько 2 млрд гривень на реалізацію проекту безкоштовних пологів. Як  реалізується даний проект у Козятинській ЦРЛ та чи можуть жінки розраховувати, що держава компенсує всі витрати, пов’язані з народженням дитини

З квітня стартував другий етап медичної реформи. Національна служба здоров’я України обіцяє виділяти на кожні пологи фіксовану суму — більше 8 тисяч гривень. Але чи стосується це кожного випадку і чи сходяться ціни, що на папері, з  реальними витратами? З такими питаннями ми звернулися до головного лікаря Козятинської ЦРЛ Олександра Кравчука.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація даст можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up