Пологи після реформи. За що треба платити?

Пологи після реформи. За що треба платити?
Нещодавно в пологовому відділенні зробили сучасний ремонт

Медреформа. З 1 квітня держава виділила близько 2 млрд гривень на реалізацію проекту безкоштовних пологів. Як  реалізується даний проект у Козятинській ЦРЛ та чи можуть жінки розраховувати, що держава компенсує всі витрати, пов’язані з народженням дитини

З квітня стартував другий етап медичної реформи. Національна служба здоров’я України обіцяє виділяти на кожні пологи фіксовану суму — більше 8 тисяч гривень. Але чи стосується це кожного випадку і чи сходяться ціни, що на папері, з  реальними витратами? З такими питаннями ми звернулися до головного лікаря Козятинської ЦРЛ Олександра Кравчука.

— Козятинська центральна районна лікарня отримала статус опорної. В її функцію входить надання екстреної невідкладної медичної допомоги і одним із пакетів є надання медичної допомоги при пологах та новонародженим. Договором, який укладений з НЗСУ, передбачено компенсацію за кожні пологи фіксовану суму — 8 139 грн. Кошти виділяються за фактом проведених робіт. Цієї суми цілком вистачає, коли ми говоримо про фізіологічні пологи без ускладнень. Коли мова заходить про ускладнення, то сума може значно зрости.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up