Полонила музика: про святкування випускного вечору музшколи

Полонила музика: про святкування випускного вечору музшколи

Міський будинок культури зібрав поціновувачів мистецтва. Там святкували випуск вихованці козятинської музичної школи

У середу, 22 травня о 17.00 виступи юних місцевих талантів полонили присутніх глядачів. Зі сцени лунали композиції вокальних ансамблів, духового оркестру, ансамблів народних інструментів, фортепіанних дуетів, ударних інструментів, вишукані мелодії скрипки (Офіційний сайт козятинської міської ради).

Окрім святкового концерту, відбулося нагородження відмінників

— В цьому році свідоцтва про закінчення початкового cпеціалізованого мистецького навчального закладу отримали 36 випускників дитячої музичної школи. Майже половина випускників отримали грамоти за відмінне навчання та активну концертну діяльність, — зазначає адміністрація закладу.

 

Нагадаємо:

Пролунав останній дзвоник для учнів ІІІ курсів ліцею-школи
 

Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
У Самгородку відкрили меморіальні дошки загиблим воїнам – афганцям У Самгородку відкрили меморіальні дошки загиблим воїнам – афганцям
Про сміттєві проблеми Козятина Про сміттєві проблеми Козятина У Козятині просять узяти майданчик на баланс міста У Козятині просять узяти майданчик на баланс міста Фото дня: під прицілом фотокамер територія школи №9 Фото дня: під прицілом фотокамер територія школи №9 У Йосипівці в дитячому таборі «Пролісок» гасили пожежу? У Йосипівці в дитячому таборі «Пролісок» гасили пожежу?
Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Підписуйтесь на канал у інстаграмі ria_kazatin_ria https://www.instagram.com/ria_kazatin_ria/
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up