Поляк наліпив на авто українців наклейки з Бандерою і отримав тюремний термін: фото

Поляк наліпив на авто українців наклейки з Бандерою і отримав тюремний термін: фото

15 квітня 2018, неділя, 22:07 | Джерело: http://glavred.info/
Обвинувачений назвав свої дії "освітньо-історичної акцією".

Поляк "прикрасив" автомобіль подружньої пари з України Фото: ukraincy.wm.pl У Польщі суд засудив до 6 місяців ув'язнення і 24 годинах неоплачуваних суспільно корисних робіт місцевого жителя Роберта Д., який визнаний винним в умисному псуванні автомобіля подружньої пари з України.
Як повідомляє видання Gazeta Olsztynska, поляк приліпив на автомобіль українців наклейки із зображенням Степана Бандери та з написом: "УПА-українські вбивці".

Постраждалі подали заяву в жовтні 2016 року. З тих пір проводилося розслідування, в результаті якого в будинку громадянина Польщі під час обшуку були знайдені аналогічні наклейки.

На думку суду, обвинувачений, розміщуючи наклейки на авто образив українців публічно і порушив їх право на добре ім'я. Поляк у відповідь заявив, що це було не хуліганство або прояв неповага, а "освітньо-історична акція".

Фото: ukraincy.wm.pl
У виданні зазначають, що постраждала сімейна пара з України вже протягом довгого часу живе і працює на території Польщі.

Нагадаємо, в Польщі відмовилися захищати сім'ю українців, які голосували за відділення Донбасу. За оприлюдненими даними, влада країни не має наміру давати їм статус біженців і хочуть депортувати в Україну - через голосування на горезвісному "референдумі".

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
Козятинській СБУ з бюджету дали 300 тисяч?! Козятинській СБУ з бюджету дали 300 тисяч?!
Влада оголосила війну ФОПам Влада оголосила війну ФОПам Матері Матері Ці сміливі роботи не щадять нікого Ці сміливі роботи не щадять нікого Я читаю “RIA-Козятин”! Я читаю “RIA-Козятин”!
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up