Полювання на хутрових звірів

Полювання на хутрових звірів

Збільшилися штрафи за браконьєрство

Починається полювання на зайця-русака та лисицю з 4 листопада до 14 січня 2018 року включно.

Дні полювання — субота та неділя. Денна норма відстрілу зайця-русака одним мисливцем — один заєць. Норма відстрілу лисиці та вовка не лімітована.

Продовжується полювання на пернату дичину (до 26 листопада). Але з початком полювання на хутрового звіра, тобто з 4 листопада, полювання провадиться тільки по суботах і неділях.

Забороняється полювати в наступних відтворюючих дільницях: с. Бродецьке (крім місцевого колективу), Дубина, Поличенці, М. Клітенка. Забороняється полювати на дачах с. Кордишівка, Талимонівка, за школою-інтернатом, біля с. Каролівка, тубдиспансера.

Звертаю увагу мисливців на те, що збільшилися штрафи за браконьєрство.

Тепер за добування і знищення лося доведеться заплатити 80 тисяч гривень, за європейського оленя — 60 тис. грн, за плямистого оленя — 50 тис. грн, за лань — 40 тис. грн. За вбивство косулі або муфлона передбачений штраф у 32 тисячі гривень.

Збільшилися штрафи за незаконне добування або знищення хутрових звірів та птахів. Закрема, за вбивство бобра доведеться заплатити 10 тисяч гривень, зайця-русака — 8 тис. грн, лебедя — 4 тис. грн, а за добування пеганки, гусей, кекликів, сірих куропаток, фазанів — 2 тис. грн.

Крім того, в 5-10 разів зросли штрафи за знищення або пошкодження гнізд, нір, бобрових плотин та інших помешкань тварин.

Любителі підпалів очеретів, ярів, чагарників, де мешкають і розводяться дикі мисливські тварини — також візьмуть це до уваги.

Звертаю увагу мисливців на те, що необхідно дотримуватися правил безпеки, коли знімаєте шкіру із забитої лисиці. Необхідно обов’язково користуватися гумовими рукавицями.

Володимир ЗАЙЧИК, голова Козятинської РО УТМР

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up