Помер колишній директор училища В’ячеслав Шатило

Помер колишній директор училища В’ячеслав Шатило
 • Він був відомою в колі освітян людиною

В’ячеслав Шатило народився на Житомирщині. Закінчив історичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Працював вчителем, згодом очолив школу №6, що на Другому Козятині. У 1997 році його призначили директором училища.

Згодом В’ячеслав Шатило разом із сім’єю переїхав до Вінниці. Там він протягом багатьох років працював директором Вінницького будівельного технікуму (сьогодні Вінницький будівельний коледж).

На 70-му році життя серце В’ячеслава Шатило зупинилося. Про це стало відомо у п’ятницю, 24 грудня.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (17)
 • Анна Андреева

  Я дуже здивований дивовижним досвідом і чудесами доктора Алаби, які поширилися в Інтернеті та по всьому світу. Оскільки він дивом допоміг людям по всьому світу повернути втрачених коханців, я зв’язалася з ним, переглянувши так багато свідчень різних людей, як він допомагає мені повернути мого колишнього коханця, я розповіла йому про свого чоловіка, який залишив мене близько 8 місяців тому, і пішов з дому з усім, що у мене було, я була збентежена, коли він сказав мені просто посміхатися і бути спокійним, запевняючи, що впорається з усім лише за 48 годин. Після другого дня мені зателефонував чоловік, я була просто шокована, я вибрала дзвінок і не повірила своїм вухам, він дуже благав мене пробачити його і дати обіцянки по телефону:dralaba3000@gmail.com або ви можете зв'яжіться з ним через WhatsApp / Viber за цим номером +1(425) 477-2744, я бажаю вам всього найкращого, не дозволяйте нікому забрати вашого чоловіка у вас, незважаючи ні на що...

 • Алена Матях

  Вічна пам'ять, царство небесне!!!
 • Валя Подвода

  Царство небесне
 • Валентин Белоус

  Царство небесне! Щирі співчуття рідним.

keyboard_arrow_up