Пом’янули усіх полеглих під час протистоянь німецькій окупації

Пом’янули усіх полеглих під час протистоянь німецькій окупації
  • Покладанням квітів та хвилиною мовчання відзначили у Козятині День партизанської слави.

Сьогодні, 22 вересня, у Козятині відзначили День партизанської слави.

Учасники заходу поклали квіти до пам’ятника, встановленого на місці масових розстрілів в Талимонівському Яру, земля якого стала останнім прихистком, за попередніми даними 9 тисячі людей - полонених бійців Червоної Армії, Військово-Морського флоту, підпільників та мирного населення, закатованих під час німецько-фашистської окупації Козятинщини 1941-1943 років. Причиною розстрілів останніх ставала навіть приналежність до певної національності.
- У День партизанської слави, який відзначається на рівні держави, ми вшановуємо ветеранів-підпільників, що відстоювали свою Батьківщину, чия юність пройшла важкими дорогами війни, - відзначив заступник міського голови Віталій Вечера. - Це свято людей, сильних духом і з чистою совістю, котрі не шкодували життя задля перемоги над ненависним ворогом. — йдеться на сайті міської ради.
Учасники заходу згадали тих, хто у боротьбі з фашизмом загинув на фронтах війни та окупованих територіях, вшанували пам'ять партизанів і підпільників, віддали глибоку шану усім, хто рятуючи рідну землю, став на її захист.
В атмосфері спогадів та скорботи присутні хвилиною мовчання пом’янули усіх полеглих під час протистоянь німецькій окупації.

Світлина від Козятинська міська рада Вінницької області.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up