Поради власникам собак на період карантину від ветеринара

Поради власникам собак на період карантину від ветеринара
  • Чим безпечно обробробляти собаці лапи?
  • Чи можна захворіти на коронавірус від домашнього улюбленця?
  • Чи справді у власників тварин кращий імунітет?
  • Як підготуватися на випадок, якщо хтось у сім’ї захворіє на COVID-19 і через самоізоляцію не вийдеш із чотирилапим на прогулянку?
  • Про все це ми поговорили із ветеринаром Марією Свінціцькою.
     

Через пандемію коронавірусу власники собак, що мешкають у квартирах, зіштовхнулися з кількома проблемами. Перш за все, це обробка лап, адже тварина постійно виходить на вулицю. І якщо ми взуваємо взуття і, приходячи додому, його знімаємо, то у собаки забруднюються лапи, а звичайна вода мікроби не змиває. А ще треба приготувати план «Б» на випадок, якщо хтось у сім’ї захворіє. Бо тоді собаку буде неможливо вигуляти. Крім того, треба запастися харчуванням. Своїми порадами з цього приводу поділилася Марія Свінціцька, місцевий ветеринарний лікар.

— Чим можна собаці обробити лапки?

— Обробка лап стосується не лише тієї ситуації, що склалася зараз. Це стосується повсякденного життя. Зазвичай ті собаки, які живуть у квартирах, люди їм обробляють чимось лапи. Дуже часто стикаюся з тим, що обробляють лапи звичайним милом. Тобто взяли мило, намилили лапи, змили, і таким чином позбавляються проблеми брудних лап.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up