Порушують карантин, щоб сплатити комуналку

Порушують карантин, щоб сплатити комуналку
До людей в черзі продавці магазину VOLTI декілька разів викликали поліцію за порушення умов карантину
 • До редакції газети «RIA-Козятин» звернулися козятинчани, які розповіли, що щоб сплатити за комунальні послуги на пошті, треба вистояти в черзі, порушуючи умови карантину, протягом тривалого часу. 

Майже одночасно до нас звернулася керуюча Козятинського відділення Укрпошти Тетяна Гусь.

— У нас на пошті виникла така проблема. У зв’язку з тим, що у нас найнижча комісія за сплату комунальних послуг, то більшість мешканців міста хочуть платити саме у нас. 

Люди отримують платіжки і багато з них бояться, що за несвоєчасну сплату буде нараховуватися пеня. Так, користувачі електроенергії чи природного газу повинні розрахуватись за надану послугу, але ж не всі протягом кількох днів! Ми, наприклад, в цьому місяці від Енери отримали квитанції 16 числа. Відповідно до договору, ми їх повинні рознести за 5 робочих календарних днів. Енера не прислала нам їх відсортованими за вулицями. У середу, 17 червня, ми їх сортували і розносили. Більшість мешканців міста отримали квитанції у п’ятницю, 19 червня, і  в понеділок, 22 червня, люди пішли платити за спожиті комунальні послуги. Виходить, що з першого числа у нас майже немає нікого, а з 20-го числа всі ринули платити за комунальні послуги. 

За словами керуючої, таку кількість платників комунальних послуг прийняти нереально.

– Хочу порадити козятинчанам тримати зв’язок зі своїми листоношами. Вони можуть за безкоштовною домовленістю оплатити квитанції в нашому відділенні зв’язку. Така акція значно зменшила б черги, – каже Тетяна Гусь. – Ще порадила б не приходити всім разом в перших числах останньої декади. Можна ж платити і з 25 числа, і з початку наступного місяця. Навіщо штучно створювати проблему і шукати шляхи її вирішення?

Користуючись випадком, хочу відповісти людям, які звинуватили нас, що ми зібрали черги і навіть лавок для сидіння не поставили. Відділення пошти приймає платежі і розносить кореспонденцію. Пошта - не паркова зона і благоустроєм міста не займається.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (5)
 • Олена Конторчук

  И ще , щоб заплатити, потрібно вистояти цілий день. Дурдом.
 • Валентин Пилипенко

  А пофіг. Тут з кого що візьмеш?
 • Елена Шиян

  Платіть онлайн

  Оксана Кондратюк reply Елена Шиян

  У кожного є або діти або онуки, які чудово володіють інтернетом, особливі навики тут не потрібні, тож не розумію в чому складність....
 • Валентина Швец

  Да с этим надо что-то делать Должен быть выход с этой ситуации, очереди замучили людей
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up