Послуги ЦРЛ стануть для містян платними? +ОПИТУВАННЯ

Послуги ЦРЛ стануть для містян платними? +ОПИТУВАННЯ
  • Козятинська районна рада підготувала проект рішення про припинення надання Центральною районною лікарнею медичних послуг жителям міста Козятин.
  • Якщо рішення набуде чинності, містян більше не будуть обслуговувати безкоштовно, крім деяких випадків.
  • Газета «RIA» дізнавалася, чому послуги хочуть зробити платними та чи готові до цього козятинчани.

На сайті Козятинської районної ради у розділі «Проекти рішень на чергову сесію» 29 жовтня з’явився проект «Про припинення надання КП «Козятинська ЦРЛ» медичних послуг жителям міста Козятин».

Згідно із текстом документу, Козятинська центральна районна лікарня мала з 1 листопада 2019 року припинити безкоштовне надання медичних послуг жителям міста Козятин. Виключення становить надання швидкої та невідкладної допомоги.

Згідно із текстом проекту, таке рішення прийняли, «враховуючи клопотання комунального підприємства «Козятинська центральна районна лікарня Козятинської районної ради» та відсутність договору на медичне обслуговування жителів міста між комунальним підприємством «Козятинська центральна районна лікарня Козятинської районної ради» та Козятинською міською радою».

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up