Позачергова сесія міської ради. Які рішення приймали?

- У п’ятницю, 22 квітня депутати Козятинської міськради зібралися на сесію.
- Під час засідання прийняли низку важливих рішень.
- Коротко про головне
Вже втретє від початку повномасштабної війни міська рада зібралася на сесію. Втім якщо попередні два засідання були короткими, то цього разу сесія тривала значно довше. Депутати розглянули 58 питань і прийняли звернення.
Обранці затвердили рішення виконкому і виконання низки програм за минулий рік, перерозподілити видатки скарбниці на 2022 рік і кошти, які залишилися з бюджету минулого року. Внесли зміни до деяких програм, зокрема до програми фінансової підтримки громадських організацій на 2022–2024 роки. Затвердили звіти про виконання фінансових планів Центральної районної лікарні та Центру первинної медико-санітарної допомоги за минулий рік, а також внесли зміни до фінансових планів цих медичних закладів на 2022 рік.
Затвердили умови договору на грант від Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) на капітальний ремонт мережі вуличного освітлення у Козятинській громаді.
Створили Центр надання соціальних послуг. Структура буде опікуватися особами/сім’ями, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах.
Управлінню житлово-комунального господарства дали дозвіл подати заявку на участь в обласній програмі співфінансування «Питна вода» на 2021–2025 роки. Попередньо за проектом рішення, яке готували на сесію, на цю програму планували подати три проекти:
- нове будівництво мережі водопостачання у Сигналі;
- будівництво свердловини у Сигналі;
- будівництво мережі водопостачання у Козятині (східна частина міста).
Прийняли в комунальну власність частину приміщення колишнього сільгоспуправління, яке перебуває на території Козятина і належало Махнівській сільській раді, а також два житлові будинки, які розташовані у Козятинській громаді і були на балансі залізниці.
Також обранці розглянули ряд земельних питань. І наостанок прийняли звернення до до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї НАТО, урядів та парламентів іноземних держав щодо геноциду, який здійснює російська федерація проти Українського народу.
«Також було прийнято рішення звернутись до прихожан щодо припинення діяльності російської православної церкви на території Козятинської громади. Закликаємо усі церкви, що належать до УПЦ МП провести парафіяльні збори та прийняти рішення про перехід у підпорядкування Православної церкви України і цим самим висловити свою активну позицію щодо дій росії та московського патріархату і назавжди позбавитись від московського ярма! Ми не закликаємо до міжконфесійної ворожнечі, але переконані, що настав час обірвати всі зв’язки із росією та всім російським. На кону національна безпека України, життя наших громадян і цілісність нашої держави», — пишуть на сторінці Козятинського міського голови у Фейсбук.
Нагадаємо, у самому лише Козятині два храми досі перебувають під юрисдикцією Української православної церкви Московського патріархату.
Більш детально про важливі рішення, які приймали на сесії, розповімо трохи згодом.
Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram, Instagram та Viber.
Генефа Юрчик
Генефа Юрчик
Володимир Загоруйко
Володимир Загоруйко