Позитивний урок співпраці з пресою

Позитивний урок співпраці з пресою

На гарячу лінію газети "RIA-Козятин" в 9 год. 59 хв- 6 березня 2018 року надійшла скарга про те, що на швейній фабриці по вул. Матроса у виробничих приміщеннях холодно

Побувавши на місці, ми встановили, що вночі близько 4 години вийшли з ладу насоси. Вони були відремонтовані вже о 10 годині, а станом на 15 годину тепломережа працювала на всю потугу. Температура води в мережі становила 67 градусів.

— Сталась технічно не передбачувана зупинка опалення, — пояснив керівник фабрики Юрий Мілінчук. — Заклинили насоси, що перекачують гарячу воду по системі.Техперсонал полагодив систему і вона вже працює в штатному режимі. Взагалі ми дуже дбаємо за тепловий режим там, де працює персонал. Саме цим гарантується якість роботи та продуктивність праці. Я зібрав колектив і пояснив причини збою опалення. Вибачився за тимчасовий дискомфорт. Передбачаю, можливо хтось не уважно прослухав або був відсутній на зборах персоналу, ось і позвонили на гарячу лініію RIA.

Увага!  Журналісту дали можливість візуально оглянути котельню, яка є досить  продвинута по технології. Автономна. Приємно мати справу з такими керівникми, які дбають про престиж підприємства і здорову атмосферу в колективі.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up