Представили проект центральної площі Козятина: просять до обговорення

Представили проект центральної площі Козятина: просять до обговорення
  • Проектний інститут Вінницяагропроект розробив візуалізацію проекту облаштування площі у середмісті Козятина

Центральна площа вже тривалий час залишається у занедбаному стані.

Серед побажань містян до першочергових заходів Стратегії-2030 реконструкція площі Героїв Майдану значилася чи не найпершим пунктом. Наразі вже розпочався перший етап капітального будівництва у середмісті Козятина.

Днями проектний інститут Вінницяагропроект надав на затвердження розробку візуалізації запланованої реконструкції площі.

- Пропонуємо усім козятинчанам ознайомитися із проектом та просимо взяти участь у його громадському обговоренні Власні думки та пропозиції протягом двох тижнів від дати публікації (до 4 липня 2021 року) можна надати відповідальній особі - керуючому справами виконкому - начальнику організаційного відділу міської ради Аліні Тимощук за робочим телефоном: (04342) 2-02-43 або надіславши власні пропозиції на електронну пошту міської ради: rada@komr.gov.ua із поміткою "Для А.Ф.Тимощук до проекту реконструкції площі". - пишуть на сайті міської ради

Також свої ініціативи щодо перепланування площі Героїв Майдану можна адресувати до управління ЖКГ міської ради (ел.пошта: jkg@komr.gov.ua ) чи занести до Козятинського Центру надання адміністративних послуг.

Як змінювалася площа впродовж років


 

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (1)
  • Анжеліка Сорока

    міськрада - це колективний Дуримар
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up