Спецтема: карантин

Причини африканської чуми свиней на Козятинщині — корм для тварин або інвентар, яким його доставляють

Причини африканської чуми свиней на Козятинщині — корм для тварин або інвентар, яким його доставляють
  • Двом господарствам у Козятинському районі, які постраждали від африканської чуми свиней, відшкодують збитки.
  • Про це говорили 6 червня на засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо випадку африканської чуми свинейна Козятинщині.

Як пише «Інфоіндустрія», перший заступника губернатора Андрія Гижка пообіцяв за знищене поголів’я свиней фермери в Сошанську (СТОВ «Хлібороб») та Молотківцях (О.В. Кальчук) отримають компенсацію. Перший —за договором страхування, а другий — із протиепізоотичних коштів ГУ Держпродспоживслужби. Компенсують витрати і службам на заходи із дезінфекції та утилізації тварин.

За припущенням ветеринарів, випадки АЧС між собою не пов’язані, а от джерело зараження може бути спільне — корми для тварин або інвентар, яким їх доставляють. А поширилась хвороба через недотримання елементарних санітарних правил власниками тваринних господарств.

Нагадаємо, 23 травня у СТОВ «Хлібороб» (с. Сошанське) зафіксували перший спалах африканської чуми свиней. Оголошено 40-денний карантин. Знищили 1038 свиней. Сама збитків — 4,5 мільйони гривень.

2 червня у селі Молотківці, свині захворіли у приватному господарстві.  Там знищено 121 свиню.
 

Коментарі (1)
  • Володимир Петрович Сушко

    Причина чуми то бізнес!!!!
       Для РІА!!
    Цікавтесь не чутками!!!)))))))))
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up