Приєднуйтесь до флешмобу. Фотографуйтесь в українських хустках

Приєднуйтесь до флешмобу. Фотографуйтесь в українських хустках

У суботу, 7 грудня 2019 року, відзначатимуть Всесвітній день Української Хустки. Приєднуйтеся  до флешмобу «Зроби фото з хусткою».

Вінничани ініціюють відзначення Всесвітнього дня Української Хустки. Про це повідомляє пресслужба Вінницької ОДА.

З ініціативою щодо впровадження та щорічного відзначення Всесвітнього дня Української Хустки виступили депутатки різних рівнів Вінниччини, а також народні обраниці, артистки театру і кіно, викладачки ВНЗ, представниці Клубу Успішних Жінок України.

Захід покликаний об’єднати жінок різного віку, національностей та соціального статусу у флешмобі «Зроби фото з хусткою», фінал якого заплановано на 7 грудня, коли учасниці презентуватимуть свої світлини.

— Запровадження Всесвітнього Дня Української Хустки на державному рівні викликано тим, що споконвіку українки носили хустку, яка вважалась оберегом, символізувала любов та свободу, вірність традиціям і патріотизм. Тож започаткування свята Української Хустки сприятиме збереженню та відродженню українських традицій, — повідомляють у відомстві.

Урочистості та масштабний флешмоб, який має усі шанси потрапити до книги рекордів України, як захід, який зібрав найбільшу кількість жінок вбраних в українську хустку, проходитимуть з 12:00 до 15:00 у вінницькому Молодіжному центрі «Квадрат» (вул. Театральна, 15).

Коментарі (115)
  • Юлія Правда

  • Віолетта Юрченко

    Бориспіль, приєднуємось !
  • Валентина

    Приєднуюся😊
  • Валентина Погрібна

    Харків теж приєднується!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up