Приємні гості редакції — інтелектуали з 3-А школи-ліцею

Приємні гості редакції — інтелектуали з 3-А школи-ліцею

Діти побажали газеті “RIA-Козятин” процвітання

У четвер, 26 жовтня, в редакцію газети “RIA-Козятин” прийшли третьокласники з ліцей-школи. На таку кількість відвідувачів кабінет головного редактора газети не розрахований. Та дітей розмістили і навіть непогано. Не зважаючи на свій молодий вік, це творчі діти, які хочуть багато знати. І в цьому переконались журналісти видання під час зустрічі з ними.

У дітей було стільки запитань, що головний редактор щотижневика Тетяна Лозінська відповідала майже годину. У ході зустрічі у ліцеїстів раз-по-раз виникали нові питання. А потім гості давати свої пропозиції відносно газетного матеріалу.

 

Хлопчиків більше цікавила спортивна сторінка. Вони називали такі види спорту, як футбол, баскетбол, волейбол, футбол (американський). Дівчатка хотіли, щоб в газеті були статті про кулінарію, рослинний світ, тварин з червоної книги, художньої гімнастики та моду. А ще юні інтелектуали хочуть, щоб писали про надзвичайні новини та чим живе місто. Щоб писали про хороших людей, про хороші новини.

Самі школярі до редакції прийшли не з пустими руками. Відчувалося, що до зустрічі з представниками преси готувалися. Вони подарували редакції свої вірші, намальовані власними руками картини та стінгазети. Вручили композицію “дитячі руки” з побажаннями газеті: гарних відгуків, процвітання, залишатися затребуваною, розквіту, популярності серед читачів, довголіття, творчих успіхів і наснаги, вдячних читачів “ви найкращі”. Кожен школяр за витвір мистецтва чи за слушну пропозицію отримав від редакції подарунок — солодощі.

 

Зробивши фото на пам’ять, гості редакції дружнім впевненим хором затягнули “дя-ку-ємо”. Подякували й ми третьокласникам. Діти пішли, а головний редактор стала проглядати дитячі пропозиції, готуючись до наступного виходу газети. Проглянувши всі, вона сказала: “Ми друкуємо газету, в якій думка дорослих збігається з дитячими пропозиціями!”

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up