Припиніть тероризувати Гурівецьку громаду

Припиніть тероризувати Гурівецьку громаду

(лист- відповідь на статтю, надруковану у газеті №35 від 30.08.2018 р.)

Гурівецька громада звертається до всіх засобів масової інформації з проханням “Припиніть друкувати брехню про приватне підприємство “Груівецьке” та гурівецьку громаду. Ми самодостатні люди і самі здатні дати собі раду. Не будьте маріонетками в руках шахраїв”

Ми, гурівецька громада с. Гурівці все життя пропрацювали на рідній землі і нікому не дозволимо торгувати нашою землею, нав’язувати нам своїх інвесторів. Проживаємо у своєму селі від народження і все, що відбувається в селі, бачимо на свої очі, як працює колектив ПП “Гурівецьке”, як обробляє землю, як будують свої стосунки з пайовиками, яку участь беруть у житті громади. Від добра - добра не шукають. Усі люди обурені безпринципними діями арбітражного керуючого, які направлені на те, щоб загнати в глухий кут людей, бо, напевне, безсоромно хоче поживитися чужим.

Ми всі були свідками стихійного лиха, яке сталося в нашому селі в червні 2013 р. і нам не потрібно нічого пояснювати, бо прожили ми на цьому світі набагато більше, ніж ті юнаки, що приїздили до нас в село розповідати, що наша Олена Борисівна не така, яка їм треба. Для нас вона така і знаємо ми її більше тринадцяти років, за які нічого поганого про неї сказати не можемо, окрім того, шо щира і добра людина. А те, що не має таких статків, як в інших, то це свідчить лише про одне - вона чесно заробляє і не краде. Ми всі пропрацювали на землі, але ніхто не має у вісімдесят років таких авто, на яких приїздили оті молодики разом з арбітражним керуючим. Бідний не той, у кого мало, а той, кому мало.

У народі кажуть, що краще, щоб погано говорили про тебе, ніж ти про когось. Але терпіти таке зухвальство громада не буде, є межа, за яку ніхто не може перейти - це сумління. А якщо є такі люди, які його втратили, то гурівецька громада може лише помолитися за заблудших. Ми ніколи не дозволимо привозити до нас в село якусь охорону, яка буде розповідати нам, як жити. Це нас, громаду села, записали у озброєних молодиків спортивної статури. Ганьба!

Не дозволимо нікому розвішувати в нас у селі свої оголошення, як це робила команда арбітражного керуючого і зазіхати на нашу землю, паплюжити Олену Борисівну і нашу громаду.

Намагалися знайти незадоволених в гурівецькій громаді, ходили попід хати, але без результату. Тоді знайшли одного срібнолюбця з смт Глухівці, привезли його на своєму авто до клубу, понабирали гучномовців і вирішили нас життя навчити. Громада гідно відреагувала на непроханих “гостей”. Тоді вони почали інформаційну війну через пресу. Ми хоч люди і сільські, але ті брудні технології знаємо, коли пишуть у статті 10% правди, а решту брехні, видають себе борцями за справедливість. Якщо будуть і надалі продовжувати свої брудні ігри, підбурювати і нервувати людей - будемо змушені приймати більш радикальні міри. Всім припали до душі наші Гурівці: то землі хочуть, то труби треба їм викопати на земельних паях. А якщо керівництво ПП “Гурівецьке” не дозволяє це робити, то діють вони за своїми “бандитськими” законами. Створюють незговірливі керівниці такі проблеми, щоб передумала. Але ми впевнені в цій людині, бо завжди стояла за громаду і в меркантильності ніколи помічена не була. Тому не тратьте сил на брехню, а займіться корисними справами. Привласнити чуже - вчинок не гідний людини, тому працюйте, докладайте зусиль і отримаєте бажаного. Ми весь вік працювали, пережили голодні роки, війну, розруху, дочекалися, начебто спокою, а тут на тобі - з’явилися “доброзичливці”, які нами хочуть маніпулювати.

Гурівецька громада - люди віруючі, тому маємо надію, що Бог дасть розум нашим кривдникам і подарує їм прощення та любов. Господь шанує людину і її вільний вибір. Ми свій вибір зробили.

Підписи: всього 43 особи

Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
Синопитики попереджають про похолодання та шторми: «Вторгнеться арктичне повітря» Синопитики попереджають про похолодання та шторми: «Вторгнеться арктичне повітря»
Хто може стати новими почесними громадянами Козятина Хто може стати новими почесними громадянами Козятина Історія Юрія Полішвайка. Чому чоловік після смерті дружини опинився надворі? Історія Юрія Полішвайка. Чому чоловік після смерті дружини опинився надворі? Сьогодні в місті очікується гроза Сьогодні в місті очікується гроза Смертельна ДТП під Козятином: зіткнулися іномарка та рейсовий автобус Смертельна ДТП під Козятином: зіткнулися іномарка та рейсовий автобус
Коментарі (3)
  • Влад Лісовий

    Дивно що приватна власність стала цінністю громади.Це навіть не ТОВ.Свк.це приватне підприємство.
  • Не анонім

    Навіщо писати такі листи, як це неправда. Там тільки що коштує отримати пай,коли лякаючи людей що нехватить їм зерна зганяють в один день і там пекло робиться. + занижені % по пайові. Торік цукор не давали і зерно грязне було, цього року новий власник дає кожному пайовику по 3 мішки . А про тюки з соломою я взагалі мовчу: згнила ціла купа тюків біля ферми але нікому не була роздана. Ваша Олена Борисівна крала і крала з своїми посіпаками, а тепер лавочка прикрилась,от пишуть такі листи. В селі люди знають яка вона хазяйка.Де ділось тваринництво, яке ще при її владі було? Так що висновки робіть самі !!!
  • RIA-Козятин

    Новини Козятищини на нашому Телеграм-каналі: https://telegram.me/RIA_kazatin_bot
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up