Про річні резонансні злочини, «висяки» та розкриття

Про річні резонансні злочини, «висяки» та розкриття
В кабінеті у головного поліцейського Козятинщини багато іграшкових машинок. Колекціонувати модельки поліцейські авто — одне із його захоплень.
  • Підсумки. Вбивство, наркотики, крадіжки, шахрайство, «гарячі жнива». Очільник козятинської поліції розповів про резонансні злочини минулого року. А також повідомив  про зміни у роботі поліцейських.  Хто буде замість дільничних інспекторів та чому поліцейських буде більше?

Близько року тому, наприкінці січня, у Вінницькій області відбулося службове переміщення керівників районних відділів поліції. В нашому відділенні тоді представили нового керівника — вінничанина Романа Андрущака. Які зміни відбулися, скільки злочинів розкрили, а скільки ні. Та що буде з поліцією після створення ОТГ — підсумовуємо пройдешній кримінальний 2020 рік на Козятинщині

— Розкажіть про злочинність нашого краю. Чого було скоєно більше? — запитали ми у Романа Андрущака

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up