Про роботу дільничних Козятинщини

Про роботу дільничних Козятинщини
Фото з архіву козятинського відділення поліції

Наше місто та район обслуговує 11 дільничних офіцерів поліції. Майже кожне друге правопорушення, яке скоюється на території обслуговування, в ході службової діяльності, було розкрито саме ними. Начальник сектору превенції козятинського відділення поліції Євгеній Трайдакало прозвітував за пророблену ними річну працю

— Протягом 2019 року дільничні  розглянули 1236 матеріалів щодо звернень громадян та прийняли 1369 від них, — каже Євгеній Трайдакало. —  Здійснили 17 санкціонованих обшуків, виявилили та розкрили 75 кримінальних правопорушень.

Також дільничні офіцери поліції склали 1647 адміністративних протоколів та постанов відносно адміністративних правопорушень, що є найбільшим показником у Вінницькій області. 

За словами Євгенія Трайдакало, всього на профілактичному обліку перебуває 310 осіб.. За рік, що минає дільничні офіцери  встановили 35 адміністративних наглядів відносно раніше засуджених осіб та склали 672 протоколи відносно осіб, які його порушують. 7 осіб притягнули за ст. 395 КК України.  Стосовно алкоголю, його зберіганню та збуту, склали 263 постанови про адміністративне правопорушення. Відносно осіб, які вчиняють сімейне насилля — 276 протоколів. 7 осіб притягнули до 126-1 КК України, які систематично вчиняють домашне насильство. Винесено 4 термінових заборонних і 1 обмежувальний приписи.

— Дільничні перевірили  за місцем проживання 1058 власників зброї. Виявили та задокументовали 7 водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння, — продовжує Євгеній. —  12 фактів продажу СПД алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім особам .

Також Євгеній Трайдакало наголосив, що основною проблемою в роботі дільничних офіцерів поліції є недостатнє забезпечення, як паливно-мастильними матеріалами так і автотранспортом ( в наявності автомобілі, які вже давно підлягають списанню) так і велика завантаженість. Оскільки до реформування сектор дільничних офіцерів налічував штатну чисельність 25 осіб. 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up