Проблема лебедів не в морозі, а в їжі

Проблема лебедів не в морозі, а в їжі

У редакцію газети “RIA-Козятин” звертаються любителі птахів. Їх непокоїть доля лебедів, що залишилися на ставку села Козятина.

Схожа ситуація була і минулого року. Ми зверталися в різні природозахисні організації. Нам давали телефони різних інстанцій. Поки головний редактор газети не зв’язалася з МНС України. Тоді козятинські рятівники спорудили цілу експедицію. Але, тільки рятувальники наблизились до лебедів, вони піднялися в небо.

— От бачите, лебеді уміють самі себе рятувати, — сказали МНСники.

Тоді ми й вирішили знати все в порятунку пернатих. Лебедя можна рятувати, коли він втратив висоту, чи у великі морози. У інших випадках птахам нічого не загрожує, якщо їх підгодовувати. Лебідь не пірне під лід, не дозволить, щоб вода під ним замерзла. Донедавна на ставу села Козятина лебедів любителі природи годували. Вони ставили біля води мисочки з зерном. Та у вівторок на Святого Миколая люди повідомили, що ті мисочки забрали “мисливці за металами”.

Редакція звертається до мешканців міста, щоб не були байдужими та підгодовували лебедів і викривали тих, хто не розуміє, яку робить шкоду природі. За миску виручить гривню. А природі нанесе непоправної шкоди.   .

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
«Думали, що це хвороба наркоманів і проституток». Вінничанин привіз із заробіток ВІЛ «Думали, що це хвороба наркоманів і проституток». Вінничанин привіз із заробіток ВІЛ
Фото дня: болотяні дороги та собаки Фото дня: болотяні дороги та собаки Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Спорт на честь  30-річчя виводу військ з Афганістану Спорт на честь 30-річчя виводу військ з Афганістану Митецьке юнацство Козятина. Замовкне  молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ? Митецьке юнацство Козятина. Замовкне молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up