Проблема лебедів не в морозі, а в їжі

Проблема лебедів не в морозі, а в їжі

У редакцію газети “RIA-Козятин” звертаються любителі птахів. Їх непокоїть доля лебедів, що залишилися на ставку села Козятина.

Схожа ситуація була і минулого року. Ми зверталися в різні природозахисні організації. Нам давали телефони різних інстанцій. Поки головний редактор газети не зв’язалася з МНС України. Тоді козятинські рятівники спорудили цілу експедицію. Але, тільки рятувальники наблизились до лебедів, вони піднялися в небо.

— От бачите, лебеді уміють самі себе рятувати, — сказали МНСники.

Тоді ми й вирішили знати все в порятунку пернатих. Лебедя можна рятувати, коли він втратив висоту, чи у великі морози. У інших випадках птахам нічого не загрожує, якщо їх підгодовувати. Лебідь не пірне під лід, не дозволить, щоб вода під ним замерзла. Донедавна на ставу села Козятина лебедів любителі природи годували. Вони ставили біля води мисочки з зерном. Та у вівторок на Святого Миколая люди повідомили, що ті мисочки забрали “мисливці за металами”.

Редакція звертається до мешканців міста, щоб не були байдужими та підгодовували лебедів і викривали тих, хто не розуміє, яку робить шкоду природі. За миску виручить гривню. А природі нанесе непоправної шкоди.   .

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up