Продавців у Козятині дурить майстриня афер

Продавців у Козятині дурить майстриня афер

Не хочемо ставимо за мету розповісти, на яку суму професійна аферистка ошукала мешканців нашого міста. Лише нагадаємо милосердним людям, чим іноді завершується зустріч з аферистами. А вони на перший погляд виглядають дуже порядними.

У середині лютого в Козятині з’явилася симпатична жінка в золотих прикрасах, зі смаком вдягнута, з розкішним манікюром. Вона входила в довіру до людей, які не стоять осторонь чиєїсь біди.  

Знаючи попередньо інформацію про обрану жертву, вона входила до неї в довіру (мабуть, попередньо її хтось освідомив). Обирала аферистка, як правило, продавців торговельних точок. Маючи сина військового, гастролерка показувала його фото і розповідала зворушливі історії про військових і як вона, мати воїна, допомагає військовим в їхньому не простому житті. Люди слухали ті розповіді та “куплялися”... Давали товар без грошей, повіривши їй, що “зараз через дві години принесу, чи завтра зранку”. Одна з легенд — товар на поміч сім’ї загиблого в АТО, що гроші принесе...

Слід відзначити, що дана особа не тільки є професіоналом улюбленої справи, вона ще й від природи непоганий психолог. Не кожній симпатичній жінці  можна без грошей дати товару на 2100 гривень. Чи на 500 гривень в борг набрати продовольчих товарів. Не відмовлялася пані Наталя (так її звати, хоча завжди представлялась різними іменами) і від взуття, яке коштувало не одну тисячу.

За словами ошуканих підприємців, всього декілька хвилин потрібно було шахрайці, щоб втертися в довіру до своєї жертви.

За ім’ям Наталя Білик незвану гостю знають в Мурованих Курилівцях, де вона проживає як багатодітна мати. Усього у пані Наталії Михайлівни восьмеро дітей віком від 22 років найстаршому і наймолодшій дитині близько двох років.

Ось така гастролерка. Скільки має бути ще ошуканих нею громадян, не відомо. Те, що згадана особа ще побуває в нашому місті — немає ніякого сумніву. Відомо, що вона вже в нашому місті встигла побувати раніше. У Козятині в центрі бачили розвішені повідомлення про розшук схожої жінку, на ту, про яку розповідаємо вище.

Підприємці провели власне розслідування. Стало відомо, що промишляє так вона з 2012 року. В селі, де живе, знають про її промисел. Але не вірять, що хтось її може зупинити

Козятинські підприємці дякують Сергію Петричку, який надав відео з камер відеопостереження універмагу. На них зафіксовано аферистку.

Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
У Махнівці будують майданчик зі штучним покриттям для ігрових видів спорту У Махнівці будують майданчик зі штучним покриттям для ігрових видів спорту
Козятин в Instagram. Top-6 кращих фото за 19 травня - 25 травня Козятин в Instagram. Top-6 кращих фото за 19 травня - 25 травня Наприкінці ХІХ століття у місті звели перший православний храм. Що зі святинею сьогодні Наприкінці ХІХ століття у місті звели перший православний храм. Що зі святинею сьогодні Усі на футбол. Підтримаймо козятинську команду Усі на футбол. Підтримаймо козятинську команду Сьогодні буде похмуро та очікується дощ Сьогодні буде похмуро та очікується дощ
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up