Продавців у Козятині дурить майстриня афер

Продавців у Козятині дурить майстриня афер

Не хочемо ставимо за мету розповісти, на яку суму професійна аферистка ошукала мешканців нашого міста. Лише нагадаємо милосердним людям, чим іноді завершується зустріч з аферистами. А вони на перший погляд виглядають дуже порядними.

У середині лютого в Козятині з’явилася симпатична жінка в золотих прикрасах, зі смаком вдягнута, з розкішним манікюром. Вона входила в довіру до людей, які не стоять осторонь чиєїсь біди.  

Знаючи попередньо інформацію про обрану жертву, вона входила до неї в довіру (мабуть, попередньо її хтось освідомив). Обирала аферистка, як правило, продавців торговельних точок. Маючи сина військового, гастролерка показувала його фото і розповідала зворушливі історії про військових і як вона, мати воїна, допомагає військовим в їхньому не простому житті. Люди слухали ті розповіді та “куплялися”... Давали товар без грошей, повіривши їй, що “зараз через дві години принесу, чи завтра зранку”. Одна з легенд — товар на поміч сім’ї загиблого в АТО, що гроші принесе...

Слід відзначити, що дана особа не тільки є професіоналом улюбленої справи, вона ще й від природи непоганий психолог. Не кожній симпатичній жінці  можна без грошей дати товару на 2100 гривень. Чи на 500 гривень в борг набрати продовольчих товарів. Не відмовлялася пані Наталя (так її звати, хоча завжди представлялась різними іменами) і від взуття, яке коштувало не одну тисячу.

За словами ошуканих підприємців, всього декілька хвилин потрібно було шахрайці, щоб втертися в довіру до своєї жертви.

За ім’ям Наталя Білик незвану гостю знають в Мурованих Курилівцях, де вона проживає як багатодітна мати. Усього у пані Наталії Михайлівни восьмеро дітей віком від 22 років найстаршому і наймолодшій дитині близько двох років.

Ось така гастролерка. Скільки має бути ще ошуканих нею громадян, не відомо. Те, що згадана особа ще побуває в нашому місті — немає ніякого сумніву. Відомо, що вона вже в нашому місті встигла побувати раніше. У Козятині в центрі бачили розвішені повідомлення про розшук схожої жінку, на ту, про яку розповідаємо вище.

Підприємці провели власне розслідування. Стало відомо, що промишляє так вона з 2012 року. В селі, де живе, знають про її промисел. Але не вірять, що хтось її може зупинити

Козятинські підприємці дякують Сергію Петричку, який надав відео з камер відеопостереження універмагу. На них зафіксовано аферистку.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up