Прогулянка Козятинщиною: багнюка біля ЦРЛ, міст та люки на Мічуріна

Прогулянка Козятинщиною: багнюка біля ЦРЛ, міст та люки на Мічуріна
У середу 16 грудня наміст вантажать відбійники та поручні
  • Козятин у фото. Щотижня ми об’їжджаємо наше місто в пошуках цікавих фото. Цього разу під приціл наших камер потрапили комунальна техніка на дорогах, ожеледь, новорічна сосна на 1011 км та поставлений на місце Білоцерківській міст

Усі статті, що виходять у газеті, ми розміщуємо й на нашому kazatin.com. Під однією з новин Олексій Костюк написав коментар: «Поїдьте на О. Кошового та Зоряну і подивіться, який там каток. Ніхто ні 10 грудня, ні 13 не посипав нічим...» За запрошення дякуємо, щоправда, на вулиці Кошового ми і так часті гості. «Каток» – це добре читачем сказано, але не дуже точно. Бо каток — це гладенька поверхня, а на Кошового обледенілі горби та ями. От тільки, чия в цьому вина, давайте будемо розбиратися. 

Ще не так давно майже всі будинки були на балансі міської ради. За будинками був закріплений двірник, який посипав в ожеледицю тротуари. Створили ОСББ. Тепер Голови ОСББ повинні перейматися безпекою людей на своїй прибудинковій території.  Те ж саме можна сказати про господарів магазинів, аптек, супермаркетів. Коли кожен зробить безпечну ділянку біля себе, то й комунальникам буде легше боротися з природними явищами. Щодо приватного сектору, то на сьогоднішній день комунальні служби не готові забезпечити безпеку людей на дорогах. Немає техніки. Лід скоріше розтане від денного потепління, ніж на другорядні вулиці дійде техніка, яка ще є в арсеналі комунальників.  

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up