Прогулянка Козятинщиною: лебеді, бездоріжжя і рожевий унітаз

Прогулянка Козятинщиною: лебеді, бездоріжжя і рожевий унітаз
  • Кожного тижня ми об’їжджаємо наше місто в пошуках цікавих фото. Цього разу під приціл наших кінокамер потрапили карета швидкої на бездоріжжі, купи листя на дорогах, торгівля вихідного дня під час карантину

Почалася наша прогулянка містом і його околицям з Циганського хутора. Тут живуть люди переважно пенсійного чи передпенсійного віку. Для них виклик санітарної машини – часта необхідність. От тільки не кожен водій наважиться заїхати на хутір. Як правило, під час тривалих дощів бригада медиків до хворого добирається пішки. Скажете - так це довго. Як кому.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація даст можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up