Прогулянка темними вулицями міста: жах!

Газета “RIA-Козятин” неодноразово піднімала проблему поганого освітлення вулиць міста. Кошти виділяють, нові енергозберігаючі лампи встановлюють, але світліше так і не стає.

Прогулянка темними вулицями міста: жах!

Зокрема, на вулиці Катукова біля залізничного училища дерева розрослися так, що гіллям затуляють слабеньке світло нових ламп. Мешканці вулиці кажуть, що близько восьмої години вечора страшно і небезпечно вийти винести сміття. Проглянувши всі розпорядження міськради про створення різних комісій, ми з’ясували, що на Катукова за поточний рік жодного разу не спрямували нікого обстежити зелені насадження.

А на вулиці Героїв Майдану біля старої автостанції та колишнього магазину “Ляля” ліхтарі взагалі не працюють два місяці. І це при тому, що на послуги з поточного ремонту та утримання мереж зовнішнього освітлення в цьому році міськрада виділила більше ста тисяч гривень.

В управлінні ЖКГ повідомили, що жителі вулиці Катукова жодних скарг на погане освітлення не подавали. Кажуть, що в кінці жовтня - на початку листопада планують провести формовочну обрізку дерев по всьому місту. Це і вирішить проблему закритих гіллям ліхтарів.

Щодо непрацюючих ліхтарів біля магазину “Ляля”, то завірили, що проблеми не існує. за словами одного з чиновників, минулого тижня проводили перевірку освітлення по центральних вулицях і нічого не помітили. Воно й зрозуміло.

Нічні ліхтарі – не просто окраса вечірнього краєвиду населеного пункту, а й безпека транспортного руху, профілактика хуліганства, комфорт для кожного, хто змушений долати маршрути у темряві.

P.S Депутат міської ради по 21 округу (частина вулиці Катукова) Вадим Рожук повідомив редакцію, що ним складений запит на міську раду з вимогою провести найближчим часом обрізку по Катукова. отож ситуація вже під контролем


 

Коментарі

 Втім, не все  можна  пояснити лише тупістю генералів..  

Між селами Бродецьке та Жежелів Козятинського району

За право представляти Україну на міжнародному конкурсі у Лісабоні поборяться MELOVIN, TAYANNA, KADNAY.  

Читай контрольний постріл в голову кожному із нас за байдужість .А вмирати будуть такі як на майдані

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up