Прогулянка темними вулицями міста: жах!

Прогулянка темними вулицями міста: жах!

Газета “RIA-Козятин” неодноразово піднімала проблему поганого освітлення вулиць міста. Кошти виділяють, нові енергозберігаючі лампи встановлюють, але світліше так і не стає.

Зокрема, на вулиці Катукова біля залізничного училища дерева розрослися так, що гіллям затуляють слабеньке світло нових ламп. Мешканці вулиці кажуть, що близько восьмої години вечора страшно і небезпечно вийти винести сміття. Проглянувши всі розпорядження міськради про створення різних комісій, ми з’ясували, що на Катукова за поточний рік жодного разу не спрямували нікого обстежити зелені насадження.

А на вулиці Героїв Майдану біля старої автостанції та колишнього магазину “Ляля” ліхтарі взагалі не працюють два місяці. І це при тому, що на послуги з поточного ремонту та утримання мереж зовнішнього освітлення в цьому році міськрада виділила більше ста тисяч гривень.

В управлінні ЖКГ повідомили, що жителі вулиці Катукова жодних скарг на погане освітлення не подавали. Кажуть, що в кінці жовтня - на початку листопада планують провести формовочну обрізку дерев по всьому місту. Це і вирішить проблему закритих гіллям ліхтарів.

Щодо непрацюючих ліхтарів біля магазину “Ляля”, то завірили, що проблеми не існує. за словами одного з чиновників, минулого тижня проводили перевірку освітлення по центральних вулицях і нічого не помітили. Воно й зрозуміло.

Нічні ліхтарі – не просто окраса вечірнього краєвиду населеного пункту, а й безпека транспортного руху, профілактика хуліганства, комфорт для кожного, хто змушений долати маршрути у темряві.

P.S Депутат міської ради по 21 округу (частина вулиці Катукова) Вадим Рожук повідомив редакцію, що ним складений запит на міську раду з вимогою провести найближчим часом обрізку по Катукова. отож ситуація вже під контролем


 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up