Прогулянка темними вулицями міста: жах!

Газета “RIA-Козятин” неодноразово піднімала проблему поганого освітлення вулиць міста. Кошти виділяють, нові енергозберігаючі лампи встановлюють, але світліше так і не стає.

Прогулянка темними вулицями міста: жах!

Зокрема, на вулиці Катукова біля залізничного училища дерева розрослися так, що гіллям затуляють слабеньке світло нових ламп. Мешканці вулиці кажуть, що близько восьмої години вечора страшно і небезпечно вийти винести сміття. Проглянувши всі розпорядження міськради про створення різних комісій, ми з’ясували, що на Катукова за поточний рік жодного разу не спрямували нікого обстежити зелені насадження.

А на вулиці Героїв Майдану біля старої автостанції та колишнього магазину “Ляля” ліхтарі взагалі не працюють два місяці. І це при тому, що на послуги з поточного ремонту та утримання мереж зовнішнього освітлення в цьому році міськрада виділила більше ста тисяч гривень.

В управлінні ЖКГ повідомили, що жителі вулиці Катукова жодних скарг на погане освітлення не подавали. Кажуть, що в кінці жовтня - на початку листопада планують провести формовочну обрізку дерев по всьому місту. Це і вирішить проблему закритих гіллям ліхтарів.

Щодо непрацюючих ліхтарів біля магазину “Ляля”, то завірили, що проблеми не існує. за словами одного з чиновників, минулого тижня проводили перевірку освітлення по центральних вулицях і нічого не помітили. Воно й зрозуміло.

Нічні ліхтарі – не просто окраса вечірнього краєвиду населеного пункту, а й безпека транспортного руху, профілактика хуліганства, комфорт для кожного, хто змушений долати маршрути у темряві.

P.S Депутат міської ради по 21 округу (частина вулиці Катукова) Вадим Рожук повідомив редакцію, що ним складений запит на міську раду з вимогою провести найближчим часом обрізку по Катукова. отож ситуація вже під контролем


 

Коментарі

270 переможців всеукраїнських олімпіад та конкурсу Малої академії наук отримали стипендію Президента України. Серед стипендіатів...

Дослідження героїчних та трагічних подій Другої світової війни у житті родини фронтовика Філіпа Красовського  

На початку місяця в Хмельницькому політична партія “Громадянська позиція” проводила зустріч партійних осередків Вінницької...

Стилізоване приміщення клубу у Глухівцях вражає своєю помпезністю як зовні, так і всередині

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up