“Прометею” — 35!

“Прометею” — 35!
  • У грудні, 35 років тому, був заснований козятинський хор ветеранів “Прометей”.
  • Спочатку цей колектив був просто хором. Пізніше він став аматорським хором ветеранів.
  • А тепер, це колектив народного аматорського хору ветеранів “Прометей” районного будинку культури. Керує ним майстер своєї справи Валентина Гарнага.
  • Акомпанемент — Юрія Канарського, ведуча і староста  хору — лауреат і переможець міжнародних конкурсів Неля Літвінова.

На відзначенні 35-річного ювілею хористів вітали в міському терцентрі, де відбуваються завжди репетиції. Їм були вручені грамоти від районної та міської ради. Ювіляри в свою чергу дали святковий концерт іншим ветеранам, які знаходяться в терцентрі.

Розділили ювіляри свою святкову програму на п’ять частин. Спочатку присутні в залі насолоджувались співом всієї хорової капели з солістами Нелею Літвіновою, Валентиною Наумовою, Оленою Майбродською, Світланою Мацюк, Тамарою Азіковою,  Ніною Дячук та Аллою Пятаченко.

Жіноча група хору, яка завжди співає за добро, українське слово і українську жінку, на цей раз почали свій виступ з пісні “Сини України”. Завершив жіночий колектив свій виступ піснею “Гандзя” з соліткою Аллою Пятаченко.

Третя частина концерту була гумористичного спрямування. Чудовий настрій терцентрівцям дарував соліст хору і гуморист колективу Віктор Бернага. Він читав гуморески українця всіх часів і народів Павла Глазового.

Чоловіча група хору виконали пісню “Козацька похідна”. З солістами Ніною Дячук та Володимиром Симоненком прозвучав твір “Рідна моя рідна”. Завершила свій виступ чоловіча група, з чого й почала, темою українського козацтва.

У п’ятій частині святкового концерту ювіляри виступали повним складом. Вони виконали пісню “Єднаймося, люба родино!” А під час пісні “А ми бажаєм вам добра”, за українською традицією, до зали внесли коровай, який розділили між усіма присутніми.        

  

Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Підписуйтесь на канал у інстаграмі ria_kazatin_ria https://www.instagram.com/ria_kazatin_ria/
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up