Прострочений паспорт під час воєнного стану залишиться чинним

Прострочений паспорт під час воєнного стану залишиться чинним
  • Паспорти громадян України, термін дії яких закінчився у період воєнного стану, залишаються чинними. Відповідну постанову нещодавно прийняв Уряд.

Про це повідомили у Міністерстві реінтеграції тимчасово окупованих територій.

«Таким чином, паспорти громадян України у формі картки, терміни дії яких закінчилися під час війни, та паспорти зразка 1994 року, до яких не вклеєно фотокартки при досягненні 25- чи 45-річного віку (якщо термін вклеювання фотокартки настав у період дії воєнного стану), є документами, що й надалі посвідчують особу та підтверджують громадянство України», — цитуємо повідомлення.

Протягом 30 днів з моменту припинення або скасування в Україні воєнного стану власники таких документів зобов’язані їх обміняти.

Із 1 листопада 2022 року, нагадаємо, змінюється вартість оформлення біометричних документів — паспорта громадянина України у формі ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Розповідаємо про вартість послуг за посиланням.

До речі, Державна міграційна служба інформувала — з 1 жовтня збільшилась вартість адміністративних послуг у сфері міграції, які надаються у терміновому режимі. Майже на 300 гривень

 

Читайте також:

«ДроваЄ»: запрацював державний інтернет-магазин продажу дров для населення

Козятинський ЦНАП відновлює приймання заявок на послуги сервісного центру МВС

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі

keyboard_arrow_up