П’ять фактів про вулицю Грушевського

П’ять фактів про вулицю Грушевського
  • Проведемо для вас історичний екскурс однією з центральних вулиць Козятина, яка сьогодні носить ім’я Михайла Грушевського.
  • Ми розкажемо, як з роками змінилася назва вулиці та її обличчя.

Вулиця Грушевського розташована у центральній частині міста. Вона починається від колій, що ведуть у бік Бердичева, і тягнеться вздовж всього центру Козятина майже до Білої Казарми. Попри це її не назвеш однією з найдовших, адже її протяжність — всього два кілометри.

Але те, що це одна із найстаріших вулиць Козятина — беззаперечний факт. На початку Грушевського і сьогодні можна побачити декілька житлових будинків ще дореволюційної пори.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up