П’ять подій цього року, які нас вразили

П’ять подій цього року, які нас вразили
  • За 2021-ий рік трапилося чимало — і хороше, і не дуже.
  • Навесні нарешті відбулося те, на що ми так чекали: улітку до нас знову завітала знімальна група.
  • А  восени не лише нас, а й усю Україну приголомшив вибух у житловому будинку.
  • Ми зібрали для вас події року, які запам’яталися

На порозі Новий рік, а поки 2021-ий ще не закінчився, підведемо його підсумки і згадаємо події, які трапилися цьогоріч.

Відкрили міст

Четвер, 29 квітня. До Козятина приїхали обласні чиновники. Того дня трапилася знакова подія — після ремонту відкрили автомобільний міст через залізницю на Білоцерківській трасі. Його вперше реконструювали за 65 років існування, адже від моменту здачі в експлуатацію, а це було у далекому 1956-му, Білоцерківський міст жодного разу не бачив капітального ремонту.

Авторизуйтесь і читайте преміум статті

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

10:00 Чим запам’яталися колишні очільники Козятина 09:10 Козятинців запрошують до музею на виставку «Видатні діячі міста» 08:27 Недогледіли: у нашій громаді втопилася дворічна дівчинка (Оновлено) 19:43 Збирають гроші на квадрокоптер для наших військових. Долучайтеся Від читача 13:47 Вступ на навчання до факультету математики, фізики і комп'ютерних наук Вінницького педагогічного університету ім. М. Коцюбинського 19:00 Договір на ремонт Куликівського хочуть скасувати через суд 17:15 Зупинки громадського транспорту погані там, де немає господаря photo_camera 16:25 Як козятинські рятувальники розповідали про правила пожежної безпеки у літній період 15:53 Козятинське управління соціальної політики отримало комп’ютерне обладнання 14:20 Дощі з грозами та сильна спека. Якої погоди очікувати найближчими днями? 13:00 Дороги, на яких виводиться з ладу техніка, і здригаються хати photo_camera 11:20 Декоративна подушечка та чавунна м'ясорубка: у фондах козятинського музею поповнення
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up