«Раді, що побачили один одного»: для учнів відновили навчання. Репортаж зі школи №9

«Раді, що побачили один одного»: для учнів відновили навчання. Репортаж зі школи №9

Нарешті! Козятинські учні після тритижневого січневого локдауну сіли за парти. Що про «дистанційку» в гаджетах кажуть вчителі і учні школи №9, що в селі Козятин? Як вдається підтримувати комфортну температуру у приміщеннях та  чого гостро не вистачає у цьому закладі?

Двері шкільного дому нашим журналістам гостинно відчинив директор закладу Олег Заїчко. 

— З понеділка, 25 січня, розпочалося навчання в школі, — каже директор Олег Заїчко. — Всі діти з 1 по 11 клас повернулися з дистанційного навчання до очного. Підвіз дітей організований, автобус є. Система налагоджена.

Біля воріт чекав на завершення уроків шкільний автобус. Це згадка школярам і батькам учнів про управління Козятинської районної освіти. Адже з 4-го січня Козятинський загальноосвітній навчально виховний комплекс І-ІІІ ступенів дитячий садок — вже міська школа №9. Вона побудована 1913 року, наразі тут навчається 185 учнів. А ще є Іванковецька філія. Там  61 школяр та 17 дітей у садочку. 

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up