Раїса Ломберг: «Коли з крана потече прозора вода?»

Раїса Ломберг: «Коли з крана потече прозора вода?»
Таку воду пані Раїса набирає з крана і зливає в унітаз кожного ранку
  • Проблема. З козятинчанкою Раїсою Ломберг ми знайомі ще 2010 року. Тоді вона звернулася до нашої редакції, щоб ми допомогли з водою, яка ледь текла з крана в її помешканні. Труби водогону замінили. Тепер тиск добрий. Щоправда те, що з крана в пані Раїси біжить, важко назвати водою.

Проблеми з водою в Раїси Ломберг виникають не перший рік і не перший раз. 10 років тому її водна магістраль була забита брудом. Тож довелося жінці чекати, поки прокладуть до її будинку нові труби водогону. Їх проклали і в її помешканні настала водна благодать. Вода з крана лилась під тиском і в деякій мірі можна було ту воду назвати питною. Зараз всім відомо, яка в нашому місті якість води, і пані Раїса в умовному списку потерпілих, не виняток.

Коли ми приїхали на запрошення, господиня набрала в миску якоїсь не прозорої рідини. Кажемо їй, що, можливо, це наслідки ремонту на  вулицях Пилипа Орлика і Героїв Майдану. Там два дні поспіль на водогоні велись роботи. Також нам телефонували з ПРБ, що рівень води в магістралі падав. Пані Оксана, яка проживає в районі школи № 5, казала, що коли відкрила кран, то з нього спочатку під тиском виходило повітря, а потім, шумно, наче закашлявшись, потекла рідка грязюка.

— У мене своє ПРБ кожен день, – каже господиня будинку. – Коли не відкрию кран – тече таке саме, як я вам показала. Я приводила спеціалістів, мені сказали, що вся проблема в бойлері. Казали, що його треба промити. Найняла спеціалістів, бойлер за 400 гривень промили, тільки на якість води чистка бойлера не вплинула. 

 — Пані Раїсо, а це ви в чашки води набрали, щоб вона відстоялась? 

– Ні. Це сьогодні начальник водопостачальної компанії Сергій Бойко обіцяв, що когось пришле, хочуть самі переконатися, що з крана тече навіть не технічна вода. 

— Так зателефонуйте їм. Вони ж ще є на роботі.

— Я телефонувала їм о 2 годині дня, водяники вже не брали слухавку.

На кінець нашої зустрічі Раїса Ломберг вилила воду з однієї з кружок і показує нам наліт зеленуватого кольору. І запитує, за що вона платить гроші? 

Важке питання. Зовсім недавно була створена техногенна комісія з вивчення причин забруднення води. В комісію входили представники Держпродспоживслужби, депутати міської та районної ради. Комісія виявила ряд недоліків в місці забору води. Водопостачальна організація вказані недоліки виправила. Тільки всі проведені процедури не привели якість води до норми. Основна причина неякісної води - забруднена магістраль водогону. Як зазначив головуючий техногенної комісії Віктор Слободянюк, на вересневому засіданні комісії, показники води можна привести до норми, замінивши водопровідну мережу. 

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (3)
  • Алексей Костюк

    Ніхто і ніколи в цьому місті нічого не зробить. З болота на якому побудований Козятин не потече артезіанська вода.
  • Олексій Істомін

    Т Єрмолаєва надіємось найближчим часом візьметься за вирішення наболілої  десятиліттями проблеми Треба щоб депутати її підтримали а не перед виборами обіцяти
  • Юлия Касян

    В нас її вже взагалі немає район ПТУ , уже 3 дня
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up