Районний будинок культури хочуть розібрати

Районний будинок культури хочуть розібрати
  • Районний будинок культури доживає свої останні тижні.

  • Установу вже ліквідували, а будівлю мають зносити.

  • Чому так вирішили і що планують зробити на місці РБК?

Районний будинок культури вже давно стоїть пусткою. Це колись тут лунали пісні, а в залі збиралися глядачі на концерти. Та нині в цій будівлі панує мертва тиша. Кілька років тому приміщення визнали аварійним і відтоді його не використовують.

Окрім приміщення був ще комунальний заклад «Районний будинок культури». При ньому діяло кілька творчих колективів. Коли будівлю РБК визнали аварійною, саму установу переселили в один з корпусів, який раніше належав районній лікарні.

Міська рада, якій у спадок від ліквідованої Козятинської районної ради дісталися і приміщення РБК, і комунальний заклад, вирішила установу ліквідувати. За даними аналітичної системи YouControl, комунальний заклад «Козятинський будинок культури» (колишній «Районний будинок культури») не існує вже два тижні. Його життя припинилося на День захисту дітей — 1 червня. Що стосується самої будівлі, то на неї теж чекає ліквідація.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up