Районний терцентр отримав спецавтомобіль

Районний терцентр отримав спецавтомобіль

Автомобіль марки «Peugeot » оснащений усім необхідним: розкладним підйомником, кріпленням для візків, кондиціонером, обігрівачем, а також додатковими місцями для супроводжуючих людину з особливими потребами.

Придбаний автомобіль дасть змогу працівникам територіального центру швидше реагувати на потреби людей похилого віку та підопічних з обмеженими можливостями (візочників), які проживають в Козятинському районі і не мають можливості самостійно вирішити свої проблеми.

Нагадаємо, районною радою ще у минулому році було створено службу з перевезення осіб з інвалідністю та осіб похилого віку «Соціальне таксі» при районному терцентрі. Кошти на придбання такого необхідного автомобіля для установи було виділено з фонду соціально-економічного розвитку за сприяння народного депутата Петра Юрчишина. Вартість авто – близько 700 тис.грн.
Люди, які користуються послугами терцентру, тепер без проблем зможуть дістатись до районного чи обласного центру, до лікувальних закладів, інших соціальних та державних структур задля вирішення соціально-побутових питань.


За словами директоратерцентру Василя Матвійчук а, відтепер, маючи такий автомобіль, установа надаватиме окрім соціальних послуг ще й транспортні: «Ми постійно працюємо над тим, щоб обслуговування наших підопічних, які потребують підтримки і допомоги, ставало комфортнішим та доступнішим».

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up