Реорганізація лікарні не саме страшне. Медики бояться приходу менеджера

Реорганізація лікарні не саме страшне. Медики бояться приходу менеджера

Після того, як депутати Козятинської міської ради з легкістю натисли кнопки за реорганізацію міської лікарні та стоматологічної поліклініки, багато медичних працівників перечислених закладів опинилися в стадії невизначеності. Персонал міської лікарні велів зібратися колективом, а на зустріч запросили очільницю міста.

Перед зустріччю з міським головою Тетяною Єрмолаєвою до присутніх звернувся головний лікар реорганізованої лікарні Олександр Євтушок. 

— Зараз у нас робочий час і роботи у всіх дуже багато, хто хоче задати питання можете задавати, тільки питання мають стосуватися роботи і такими, на які є сенс витрачати час. Питання іншого характеру, щоб зекономити час краще не задавати, — сказав Олександр Євтушок.

Прийшла міський голова з в. о. головного лікаря теперішньої міської лікарні Ігорем Грубелясом та начальником управління соціальної політики Костянтином Марченком.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up