Рейдові перевірки пожежної безпеки техніки на полях: про що попереджали рятувальники?

Рейдові перевірки пожежної безпеки техніки на полях:  про що попереджали рятувальники?
  • Сьогодні, 9 липня працівниками Козятинського районного сектору та фахівцями ГУ ДСНС України у Вінницькій області здійснюються рейдові перевірки стану пожежної безпеки в місцях збирання, зберігання, переробки врожаю зернових культур та заготівлі грубих кормів.
  • Про це повідомляє  Головне управління ДСНС України у Вінницькій області

Фахівці ДСНС нагадали аграріям, що пожежі на сільськогосподарських об'єктах як правило зумовлені необережним поводженням з вогнем, випалюванням стерні та порушенням правил експлуатації машин та агрегатів. Працівникам, які задіяні в збиранні врожаю, рятувальники нагадали алгоритмом дій під час пожежі, зауважили про неприпустимість спалювання стерні та розведення багать на полях, необхідність обладнання випускних труб справними іскрогасниками.

— Рятувальники звернули увагу комбайнерів на своєчасне очищення обертових вузлів і деталей від намотаної солом'яної маси, регулювання систем запалювання та мастила. Під час жнивування заборонено куріння на території складів і сховищ, а також у безпосередній близькості від них, — йдеться в повідомленні

Нагадаємо:

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up