Результати ремонту дороги — кальобухи

Результати ремонту дороги — кальобухи

Розставимо все по поличках

На вулиці Винниченка від залізничного мосту до магазину “Екран” ремонтували дорогу. На цій ділянці поклали новий асфальт. Дорога непогана, з новими тротуарами по обидві сторони вулиці. А далі від воріт ринку в сторону першої школи — добрячі ями і калюжі.

Якщо вже ремонтувати кусочками дорогу, то, мабуть, потрібно ремонтувати найбільш убиту частину вулиці. А така на Винниченка є за 40 метрів від колишньої залізничної аптеки в сторону мосту і до перехрестя з вулицею Січових Стрільців. Аж ніяк не від мосту. Тому негарно вийшло, що дорогу зробили, а проблема вулиці Винниченка зі своїми калюгами залишилася.

Одну таку водяну впадину ми вирішили зафільмувати. Як звідкись не візьмись, підійшов “патріот” міста. Мабуть, не зовсім патріот, а тільки прихильник міської ради.

— Чому ви фотографуєте калюгу, а не дорогу, яку зробила міська рада? — запитав зухвало. — Вам лиш би обплювати в своїй газеті тих, хто робить людям добро.

Шановному пану можемо повідомити через газету, що згадану ділянку дороги робили не для людей. Її зробили для силової структури, яка скоро з’явиться на вулиці Винниченка в приміщенні колишньої залізничної аптеки. Там генерал навіть землю лікарні собі прихопив. І хто, як і на кого плює, можна помітити по ямковому ремонту вулиці Незалежності. Там декілька маленьких ямок залатали, а великі біля бордюрів тротуару і по дорозі пропустили. То хто кого обпльовує? Наша газета міську раду чи міська рада такими ремонтами плює в душу громаді міста і платникам податків?

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up