RIA-перевірила: Ліцеїсти замерзають на уроках

RIA-перевірила: Ліцеїсти замерзають на уроках

В інших учбових закладах тепло

У четвер 15 листопада журналісти газети “RIA-Козятин” перевірили температуру повітря в шкільних та дошкільних закладах міста Козятина.

В дитячому садочку №1 температура в межах норми і коливалася в різних приміщеннях від 18 до 20 градусів за цельсієм. В садочку № 4 було в день перевірки 20-22 градуси тепла. Тепло було в другій та пятій школах. В другій школі перший поверх +18, другій — +20. В №5 — температура в класах була 19-21 градус з плюсом. В школі-ліцей було прохолодно. На початку першого уроку на термометрі застигла цифра 13. Зусиллями кочегарів котельні на 12.05 було вже +15. Труба на виході з котельні, яка обігріває школу-ліцей, показувала температуру 56 градусів. І це той максимум, якого можна досягти від спалювання в котельні біогною палива, яке підвозять до котелень на дану пору. Якою буде температура повітря в школі- ліцеї, коли вдарять 20-градусні морози, при такому опаленні, залишається тільки здогадуватись.

Тому просимо любителів опалювати щепою навчальні заклади, майте совість хоч перед дітьми

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
Козятинській СБУ з бюджету дали 300 тисяч?! Козятинській СБУ з бюджету дали 300 тисяч?!
Влада оголосила війну ФОПам Влада оголосила війну ФОПам Матері Матері Ці сміливі роботи не щадять нікого Ці сміливі роботи не щадять нікого Я читаю “RIA-Козятин”! Я читаю “RIA-Козятин”!
Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Новини Козятищини на нашому Телеграм-каналі: https://telegram.me/RIA_kazatin_bot
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up