RIA перевірила махаринецько-сестринівську зону

RIA перевірила махаринецько-сестринівську зону
  • Виявлений смертельно небезпечний переїзд, повна відсутність благоустрою та мисливці з кананадою

 

Саме не палили

На гарячу лінію газети “RIA-Козятин” звернулися мешканці нашого району. Вони повідомили, що в селі Махаринці люди надвечір спалюють городину: “Цілу ніч селом стоїть смог і хворим з проблемами дихання тяжко перенести таке”. Наступного дня, проінспектувавши окраїни сіл Махаринець та Сестринівки, нами смогу в цей день помічено не було.

 

 

Про тих, хто добирається від диспенсеру, не думає влада

По-журналістськи інспектуючи територію, кинулось в очі, відсутність автобусної зупинки в районі тубдиспансера. Зійшовши з дизель-потяга, пасажири, які чекають автобус, стоять на дорозі. В народі це явище охрестили “рубаний шлях” під дощем.

 

 

Переїзд без сигналізації!

Переїжджаючи залізничні колії, при повороті на Сестринівку від Махаринець, ми не поміти на не охоронному переїзді червоного мигаючого світлофора. Була відсутня на залізничному об’єкті і звукова сигналізація. При зверненні у залізничні організації, за коментарем, ніхто не міг з’ясувати, хто за це відповідає.

 

 

Ледачі сільські жителі?

Чи працьовиті люди на селі стають байдужими до заготівель? Здивувало, що сільський житель не виходить масово на збір кукурудзи після того, як пройшли полем комбайни фермера. Раніше тут все було повизбирувано. Невже корми на селі вже мало потрібні? Це вже не добрий сигнал. Але стає очевидним, що стало не вигідно тримати на селі худобу.

Мисливські салюти

Проїхатися лісом не вдалося. Там вже другий день поспіль господарювали мисливці. Ми вирішили не турбувати людей із зброєю. Адже від скуки за улюбленою справою вони влаштували в лісі справжню канонаду. Та й була підозра, що могли мисливці на День залізничника приймати в свої ряди мисливця-початківця раз так салютують.

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (2)
  • Віра

    Як завжди, влада не переймається!!!!!
  • RIA-Козятин

    Новини Козятищини на нашому Телеграм-каналі: https://telegram.me/RIA_kazatin_bot
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up