RIA перевірила претензії до локомотивного депо

RIA перевірила претензії до локомотивного депо
  • На гарячу лінію газети “RIA-Козятин” звернулися мешканці прилеглих до залізниці вулиць району вагонного депо та мешканці вулиці Олега Кошового.
  • Вони повідомили, що в локомотивному депо спалюють на спеціально відведеному звалищі побутові відходи.

Повідомлялося, що процедура спалювання відбувається щоденно і палять на звалищі після 22.30. Отож дим відчувають в помешканнях.

За коментарем редакція звернулася до начальника локомотивного депо Олега Григи.

Начальник філії галузевої служби повідомив, що побутові відходи, які були задіяні з мастильно паливними матеріалами, вивозяться.

— А якщо є такі факти, що в локомотивному депо щось спалюється, то давайте разом впіймаємо того палія, — сказав керівник. — У нас є відповідні документи на вивіз побутових відходів.  Можемо розвернути камеру зовнішнього спостереження для виявлення невідомих паліїв. Але я впевнений, що ніхто навмисно на звалищі відходів не палить.

На завершення свого коментаря Олег Володимирович повідомив, що вони проведуть власне розслідування із залученням громадськості, про що повідомлять засоби масової інформації.

А ми, представники преси, провели поверхове журналістське розслідування стосовно згаданого згарища. Можна з впевненістю сказати, що на звалищі побутових відходів локомотивного депо за останні три дні нічого не спалювалось. На звалищі є скло, дрібне каміння та предмети, які не згорають. Це може свідчити, що побутові відходи в локомотивному депо вивозяться так, як не відсортовуються предмети згорання від не згораючих.

Очевидно, факт задимлення згаданої території відбувся від потуги тепловозної тяги.     

Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Новини Козятищини на нашому Телеграм-каналі: https://telegram.me/RIA_kazatin_bot
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up