Рибалкам увірвався терпець. Розказали, хто викидає сміття у Водокачку

Рибалкам увірвався терпець. Розказали, хто викидає сміття у Водокачку

Рибалки, які в середині березня влаштували суботник біля Водокачки, знайшли серед куп сміття квитанції з адресами. Тож вирахувати порушників, що скидають непотріб у водойму, було не важко. Але тоді рибалки вирішили не оприлюднювати їхніх імен. Тепер змінили свою думку, кажуть: «Хочемо щоб антигерої нашого міста стали відомими»

Зустрілися ми з рибалками клубу в п’ятницю, 3 квітня. Нашими співрозмовниками були Юрій та Валентин. Цього дня вони були в дозорі на Водокачці —. спостерігали за правилами рибальства під час нересту. Адже з 1-го квітня до 9-го травня на водоймах Вінниччини саме такий період.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація даст можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up