Рибалки «Джерела» просять допомоги наповнити водою ставок

Рибалки «Джерела» просять допомоги наповнити водою ставок
Такими групами рибалки «Джерела» збираються кожен тиждень. І роботу завжди знаходять
  • Рибальські клопоти. У минулі вихідні, коли їхали до Білоцерківського мосту, помітили на одному зі ставків Талимонівського яру рибалок товариства «Джерело», які вийшли на суботник. Чого вони вийшли в зимову пору і що мали робити, нам розповів керівник рибальського товариства «Джерело» Петро Веремчук

– Це не суботник, – каже голова товариства. – За 11 років, як організували «Джерело», ми декілька разів спробували зібратися повним складом, у нас це не виходило. В кращому випадку на обов’язковий суботник можуть прийти третина від 320 осіб, що є в товаристві. Тому ми стали практикувати збиратися невеличкими групами по 10–15 людей і прибирати територію. Роботи тут вистачає. Цей ставок – зона пляжу, а люди якось дивно себе поводять. Кидають на лід скляні пляшки, деякі з них розбиваються. 

– Я тільки цього тижня з льоду забрав скло від двох розбитих пляшок, – підключається до розмови рибалка Василь. Його слова підтримує колега по товариству, який розповів, що минулої п’ятниці зібрав на льоду зо дві пригорщі скла. 

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up