Вийшли на суботник: як 60 рибалок з «Трофею» прибирали берег ставка

Вийшли на суботник: як 60 рибалок з «Трофею» прибирали берег ставка

На зібрання прийшли близько 60-ти рибалок з 350-ти, що зареєстровані в товаристві. Зібралися вони, щоб навести лад біля ставка по всій його напівокружності. 

Діє воно не на папері, а в реальному житті. У рибалок цього товариства, крім законів щодо любительського та спортивного рибальства, діють ще й свої правила. Вони під час нересту стараються менше рибалити. А будучи біля водойми, ловлять рибу, щоб відпускати її. А ще перед нерестом вони кожен рік з дня заснування товариства виходять на суботник. Так було і цього разу в суботу, 23 березня.

На зібрання прийшли близько 60-ти рибалок з 350-ти, що зареєстровані в товаристві. Зібралися вони, щоб навести лад біля ставка по всій його напівокружності. Озброївшись порожніми мішками та граблями, трофеївці пішли наповнювати ручні ємності різним непотрібом, що лежав у водоймі та на березі. Почали вони водно-оздоровчий захід від берега, що біля автобусної зупинки. Учасники суботника розділилися на дві групи. Обійшовши ставок, який в народі має назву «Колгоспний», рибалки стали відносити наповнені мішки до свого місця збору і вантажили їх на причіп. У середньому, залишеного місцевою братвою сміття припало по два мішки на рибалку-активіста.

На самій водоймі двоє активістів «Трофея» на човні розкидали вапно від рибного кліща. За словами рибалок, цей хімічний захід згубно діє тільки на шкідника.

Слідкують рибалки за порядком біля ставка протягом усього сезону Тільки прибирати після когось кожні вихідні в представників товариства немає ні зайвого часу, ні бажання. Тому масово вони збираються тільки перед нерестом.

Приємно, що до природно-оздоровчого заходу долучилися представники сільської громади, на чолі з народним обранцем цієї ж громади. Їх було всього троє. Хочеться вірити, що на наступний рік представників депутатського корпусу на суботнику «Трофея» побільшає.

Цікаво прочитати також:

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Підписуйтесь на канал у інстаграмі ria_kazatin_ria https://www.instagram.com/ria_kazatin_ria/

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up