Рибка-іноземка

Рибка-іноземка

На Козятинських ставках, які знаходяться в сусідній частині міста, розвелася незвичайна риба. Рибалки називають її ротаном, але це не так. Вона називається американським карликовим сомиком.

Ця риба — хижак. Вона поїдає мальки нормальної риби. Має вона велику голову, дуже гострі зубки і дуже колючі шипи в області зябр і на спині. Не має луски, має чотири пари вус. Голими руками її з гачка не знімеш, бо миттєво поколешся.

Рибалити — це відпочинок на природі. Це адреналін, особливо, коли тягнеш карасика. Коли рибалки тягнуть сомика, то адреналін аж зашкалює. Тому що вони так матюкаються, що цей адреналін чути далеко.

Коли ми з чоловіком їдемо з дачі, він інколи бере маленькі вудочки. І годину-півтори ми рибалимо. Я теж дуже люблю ловити рибу, а от сомиків не люблю. Тому що вони не дають зловити іншу рибку. Можливо, там в Америці, цю рибу розводять в окремих водоймах, як технічну для кормових добавок для тварин. У нас вона, вибачте за слово, загадила ставки. Від неї у воді аж кишить, тому що вона розмножується дуже швидко і в великій кількості. За розмноженням вона схожа до колорадського жука. Він теж з Америки. І від нього не можуть позбавитись вже 57 років.

Перш, ніж запускати цю рибу, потрібно про неї все дізнатись. А тепер через кілька років ця риба виїсть нормальну рибу і рибалкам не буде де порибалити. Не відомо, чи можна її споживати людям. Адже говорять, що рибу, яка не має луски, їсти не можна.

Можливо хтось із спеціалістів дасть достовірну відповідь.

Валентина ЗЕЛІНСЬКА

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up