Рік Бика прийшов на козятинську площу з дощем

Рік Бика прийшов на козятинську площу з дощем
  • Вже стало традицією, що основна маса мешканців нашого міста святкують Новий рік на площі. П’ять років поспіль починаючи з першої хвилини Нового року нескінченним потоком групи людей, змінюючи одні одних робили, головну площу Козятина багатолюдних до 5-ої ранку.
  • Як зустріли козятинчани рік Бика в нашій розповіді

Новий рік — найголовніше свято в році. Тому всі його хочуть зустріти вдало, а головне в доброму настрої та почуттям гумору. Стало традицією, коли від невеличкого застілля домашнього затишку наші земляки йшли на когось подивитися і ясна річ себе показати. Тільки карантинні обмеження внесли корективи в святкування цього Нового року. Як воно не є, але ж площу в Новорічну ніч за самими мізерними підрахунками відвідали близько тисячі козятинчан та гостей міста. Наших земляків на площі було б значно більше, якби у новорічну ніч в 00.00 не став падати на голови святкуючих густенький дощ. Близько 60 осіб від дощу сховалися піднавісом будинку культури, а декілька груп молоді продовжували святкування Нового року примостившись біля ялинок. 

Повернімося до 0.15 — це час ми приїхали на площу та коли головна площа міста  почала наповнюватися людьми

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up