Рік туризму по-козятинськи

Рік туризму по-козятинськи
Кожний мріє стати чемпіоном, досягти найвищих висот. Таку можливість мали туристи Козятинського району, які зібралися в мальовничому куточку Козятинщини - таборі "Пролісок", що у Йосипівці, 10-11 жовтня 2008 року на шостому відкритому чемпіонаті з туристського багатоборства серед юних туристів-краєзнавців. В цьому році, який проголошений Президентом України

Роком Туризму, на змагання, що проводилися під егідою відділу освіти Козятинської РДА завітали 10 команд - Білопільська (керівник: Олена Шамро), Кашперівська (керівник: Марина Чорноплеча), Кордишівська (керівник: Олександр Згодько), Самгородоцька (керівники: Володимир Рукавчук  та Тетяна Проценко), Вівсянецька (керівник: Олена Маринова), Пузирківська (керівник: Юрій Коновалюк), Безименська (керівник: Казмірчук Сергій), Вернигородоцька школи (керівники: Франц Чашковський та Віктор Левицький) та команда міста Козятина (керівник: Валентина Галанзовська ).
Це досить велике представництво і приємно відзначити, що рівень підготовки команд значно зріс. В цьому велика заслуга керівників команд, які не один рік займаються туризмом та відділу освіти, який сприяв придбанню туристського спорядження у школах. До речі, всі команди, що приймали участь у змаганнях, отримали від Аліни Діденко в подарунок туристську палатку, а школи, де туризм розвивається найкраще - по катамарану.
Кубок Козятинського району туристи виборювали у чотирьох видах - з техніки пішохідного туризму, велотуризму, водного туризму та з краєзнавства. Досить складна була полоса перешкод в особисто-командному заліку. Учні долали етапи - жердини, маятник, навісна переправа, крутопохила, дюльфер.
Чемпіоном з ТПТ серед юнаків став Сергій Петров, ІІ місце - Михайло Онофрійчук , ІІІ місце -  Андрій Жорноклей. Усі переможці з Вернигородоцької школи). Серед дівчат І місце - Інна  Дячук (с Вернигородок), ІІ місце - Маша Поян (м. Козятин), ІІІ місце - Людмила Кривошея (с Самгородок).
Цікаво проходили змагання з велотуризму, де спортсмени долали комплексну дистанцію з велофігурки, тріалу та велокросу. Серед юнаків I місце зайняв Олександр Швець  (с Вернигородок), II місце -  Юрій Ковальчук, III місце - Андрій  Гончарук (м. Козятин);
серед дівчат: І місце - Людмила Гайдучок  (с Вернигородок), ІІ місце - Людмила Кривошея  (с Самгородок), ІІІ місце - Юлія Шелест (с Вернигородок).
 Неможливо було стримувати захоплення від запливу на катамаранах - перемогу здобув екіпаж з Вернигородка, на II місті - Самгородок,
Ш місце посіли  учасники з Кордишівки.
У загальнокомандному заліку впевнену перемогу вибороли більш досвічені туристи Вернигородоцької школи - "Вертур-1" (старша група), ІІ місце - "Гепаніс-2" (молодша група), ІІІ місце - Самгородоцька школа.
Гідну конкуренцію призерам склали команди міста Козятина та Білопільської школи, які відповідно посіли четверте та п'яте місця.
Переможці отримали кубки, грамоти, цінні подарунки від відділу освіти, а також призи спонсорів, підприємців нашого району, які в минулому та зараз продовжують займатися туризмом і матеріально підтримують туризм.

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
Четверть мільйона знову на премію голові міста?! Четверть мільйона знову на премію голові міста?!
Чиї кістки? Чиї кістки? Хто навіяв Оркушу ревізорити? Хто навіяв Оркушу ревізорити? Меру на замітку Меру на замітку Фото дня — козятинські реалії Фото дня — козятинські реалії
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up