Різдво з Томосом

Різдво з Томосом

Перенесення Різдва в Україні: єпископ відповів на всі тривожні питання

Українців нещодавно шокували новиною про те, що після отримання Томосу про автокефалію в країні нібито перенесуть Різдво.

Оскільки Константинопольська церква живе за григоріанським календарем, святкування Різдва в Україні нібито повинні перенести з 7 січня на 25 грудня.

Виявляється, ця новина, як зазвичай - міф російської пропаганди. В Українській православній церкві Київського патріархату взялися його розвінчати.

Про всі деталі синхронізації календарів розповів керівник інформаційного управління УПЦ КП, єпископ Євстратій (Зоря) на своїй сторінці в Facebook.

За словами єпископа, питання про перехід на новий календар у процесі об'єднання не піднімався і не розглядається.  

"Кожна автокефальна Церква самостійно вирішує календарне питання і ніяких розпоряджень або вимог щодо нього в Томосах, які надавалися Вселенським Патріархатом у ХХ столітті, не встановлювалися".

Крім того, Євстратій нагадав, що в 2017 році день 25 грудня був офіційно визнаний святковим днем.

"Слід нагадати, що в минулому році законом України від 25 грудня був визнаний святковим днем, і всі, хто бажає святкувати в цей день згідно зі своїми переконаннями — мають можливість робити це й зараз, питання Томосу та автокефалії з цим ніяк не пов'язані"

Вероніка ЛЮБІЧ

Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
На Козятинщині спалахнула африканська чума: спалено близько тисячі свиней На Козятинщині спалахнула африканська чума: спалено близько тисячі свиней
Полонила музика: про святкування випускного вечору музшколи Полонила музика: про святкування випускного вечору музшколи У номінації «Дитина року» переміг Валентин Діденко У номінації «Дитина року» переміг Валентин Діденко Потрійне ДТП в центрі Козятина: «обійнялись»три автівки Потрійне ДТП в центрі Козятина: «обійнялись»три автівки Краєзнавчі читання: «Нашу історичну спадщину ще треба відкрити» Краєзнавчі читання: «Нашу історичну спадщину ще треба відкрити»
Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Новини Козятищини на нашому Телеграм-каналі: https://telegram.me/RIA_kazatin_bot
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up