Вчені вирахували безпечну норму алкоголю

Вчені вирахували безпечну норму алкоголю

Британські вчені дійшли висновку, що максимальна нешкідлива щотижнева доза алкоголю становить 100 г етилового спирту.
 

Русским не подойдет: ученые выяснили безопасная норма алкоголя. 385899.jpeg

Вчені з'ясували безпечна норма алкоголю. 
За даними дослідників, що проаналізували стан здоров'я майже 600 тис. Дорослих людей з 19 країн, у тих, хто вживав до 100 г спирту на тиждень, ризик отримати інфаркт був на 48% менше за інших.

Фахівці Кембриджського університету з'ясували, що виявлена ​​пряма зв'язок розвитку хвороб з рівнем вживання алкоголю. Йдеться про розвиток хвороб серця і судин, аж до інфаркту.

При цьому даний час в США дорослому чоловікові можна споживати до 196 г спирту на тиждень, ця доза встановлена ​​медиками. Таким чином, виходячи з даних нового дослідження, дозу необхідно знизити в два рази.

Даний обсяг еквівалентний п'яти ,,бакалах,, пива міцністю 4% або 875 мл вина міцністю 13%.

Американські вчені прийшли до висновку, що алкоголь вбиває не тільки існуючі нервові клітини, але і перешкоджає утворенню нових. Дослідники техаського Університету змогли маркувати стовбурові клітини мозку і проаналізувати, як алкоголь впливає на них в довгостроковій перспективі.

За даними вчених, вживання спиртного надає різний вплив на ділянки мозку. Відзначається, що найбільшої шкоди було завдано стовбуровим клітинам в субвентрікулярной зоні, яка є джерелом нових нейронів протягом усього дорослого життя організму.

 

0
0
0
0
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up