«Розборки» в центрі Козятина. Що це було?

«Розборки» в центрі Козятина. Що це було?
  • Резонанс. Поділ майна розлученого козятинського подружжя дійшов до криміналу. Озброєна група столичних молодиків приїхала в Козятин, щоб відібрати магазин канцтоварів. Чим все закінчилось і чи було рейдерське захоплення?

У понеділок, 28 грудня, на гарячу лінію газети «RIA-Козятин» почали надходити телефонні дзвінки з питаннями: «Що сталося в центрі Козятині. Повно поліції. Чому перекрили центральні вулиці міста?»

За словами тимчасово виконуючого обов'язки заступника начальника ГУНП у Вінницькій області Ігоря Волокітенка, до поліції надійшло повідомлення від місцевої мешканки про те, що група невідомих осіб рейдерським шляхом намагається позбавити її права користування нерухомим майном, залякуючи її на очах у малолітньої дитини.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up