Розмиті відповіді на конкретні запитання

Розмиті відповіді на конкретні запитання

Люди прийшли задати питання владі

 

Козятином ходили чутки, що знову страйк у вівторок о 12-тій. Але це  в будинку культури перед громадою виступав мер Козятина Олександр Пузир. Він розповів присутнім (а їх було до 50 чоловік) про угоду, яку уклали щодо цілісного майнового комплексу Центральної районної лікарні.

На запитання з залу щодо майнової частки Козятина в цій лікарні мер відповів, що невже це так важливо хворому, який прийшов до лікаря на прийом? Головне, щоб була надана якісна медична допомога.

Виявляється, у Козятині буде два медичних заклади — Центральна Районна Лікарня на базі колишньої залізничної, та Лікарня відновлювального лікування на базі колишньої районної лікарні. У цих лікарнях будуть отримувати медичну допомогу мешканці Козятина та районів.

 

Після розповіді про рішеня щодо лікарні, присутні стали задавати різні наболілі питання — про водопостачання, ціни на продукти та ліки, про роботу комунальників. На жаль, міський голова відповідав дуже розмито. Люди вийшли з залу з враженням, що їх знов обдурили.

 
0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
«Думали, що це хвороба наркоманів і проституток». Вінничанин привіз із заробіток ВІЛ «Думали, що це хвороба наркоманів і проституток». Вінничанин привіз із заробіток ВІЛ
Фото дня: болотяні дороги та собаки Фото дня: болотяні дороги та собаки Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Спорт на честь  30-річчя виводу військ з Афганістану Спорт на честь 30-річчя виводу військ з Афганістану Митецьке юнацство Козятина. Замовкне  молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ? Митецьке юнацство Козятина. Замовкне молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up