Руда на Вулиці Катукова

Руда на Вулиці Катукова

Тільки  це не знахідка родовища геологами.  Цю залізну руду завезли

До редакції ”RIA-Козятин” зателефонували  мешканці вулиці Катукова. Вони повідомили. що в районі залізничного училища після дощу на дорозі з’являється велике штучне озеро. Воно завдає громадянам великого клопоту — ні пройти, ні проїхати. Представники преси прибули на місце події. Озеро знайшли, але воно вже обміліло.

Поспілкувавшись з іншими мешканцями цього мікрорайону, зрозуміли, що картина виглядає таким чином.

На перехресті вулиці Катукова з провулком Перемоги — низовина. Раніше стічні води від дощу і танення снігу збігали в каналізацію. Та згодом комунальники заблокували таке сполучення через те, що вода з доріг, за їхніми словами, виводить з ладу каналізаційні комунікації. От і розливається тут тепер таке озеро.

— Велика кальобуха дошкуляє нам тільки під час дощу і день-два після нього, - каже один з мешканців цього мікрорайону. — А от дорогу висипали камінням, яке привезли залізничники. Разом з залізною рудою в засипочний матеріал для дороги, мабуть, потрапили і хімікати, що перевозяться залізницею. Від висипаної дороги ми потерпаємо більше, ніж від калюжі. Самі відчуваєте, який стоїть аромат. А під час вітряної погоди пил від залізної руди і різних хімікатів летить нам в очі. Тільки шкода, що ті, хто привіз цей дорожній настил, живуть значно далі від нас. До них цей пил не доходить...

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up