Руда на Вулиці Катукова

Тільки  це не знахідка родовища геологами.  Цю залізну руду завезли

Руда на Вулиці Катукова

До редакції ”RIA-Козятин” зателефонували  мешканці вулиці Катукова. Вони повідомили. що в районі залізничного училища після дощу на дорозі з’являється велике штучне озеро. Воно завдає громадянам великого клопоту — ні пройти, ні проїхати. Представники преси прибули на місце події. Озеро знайшли, але воно вже обміліло.

Поспілкувавшись з іншими мешканцями цього мікрорайону, зрозуміли, що картина виглядає таким чином.

На перехресті вулиці Катукова з провулком Перемоги — низовина. Раніше стічні води від дощу і танення снігу збігали в каналізацію. Та згодом комунальники заблокували таке сполучення через те, що вода з доріг, за їхніми словами, виводить з ладу каналізаційні комунікації. От і розливається тут тепер таке озеро.

— Велика кальобуха дошкуляє нам тільки під час дощу і день-два після нього, - каже один з мешканців цього мікрорайону. — А от дорогу висипали камінням, яке привезли залізничники. Разом з залізною рудою в засипочний матеріал для дороги, мабуть, потрапили і хімікати, що перевозяться залізницею. Від висипаної дороги ми потерпаємо більше, ніж від калюжі. Самі відчуваєте, який стоїть аромат. А під час вітряної погоди пил від залізної руди і різних хімікатів летить нам в очі. Тільки шкода, що ті, хто привіз цей дорожній настил, живуть значно далі від нас. До них цей пил не доходить...

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up