Рукотворні небезпечні об’єкти

Рукотворні небезпечні об’єкти

Небезпечно визначені об’єкти виробничого характеру по всьому місту. Така собі постійна небезпека є природна, а є й рукотворна. Наприклад, дороги без розмітки. Невизначеність пішохода на дорозі нагадує таке порівняння: “Жителі і гості міста — не люди, а худоба”. Кажуть так водії автівок: “Куди ти лізеш, як худоба!”

А чого вартий дитячий майданчик в районі танку біля дороги. Важко зрозуміти, чи то незавершене будівництво, чи завершене. З'ясувалося, що дітям — “по-барабану”. По дитячому вони освоїли майданчик “на повну”. Виявилось, що він вкрай наповнений змістом і затребуваний саме в цьому місці. Але оте незавершене будівництво, це обмеження технічними засобами у вигляді огорожі та позбавлення можливості дитини в азарті потрапила під колеса авто. А вони тут за кілька метрів літають!

Отож огородити — вкрай необхідний захід. Це настільки можливо і важливо, як схід сонця завтра. Не доведи, Боже, для когось сонце не зійде. А біда біду тягне і кому вона потрібна? Це буде трактуватись, як злочинна недбалість, що потягнула тяжкі наслідки або смерть.

Новини за темою Читайте також
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up